Yükleniyor Eğitimler

Hayal Demirci

1973 yılında İzmir ‘de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden 1996 yılında mezun oldu. Özel  eğitim gerektiren bireylerle çalıştı. Ata Özel Eğitim ve Psikolali Danışmanlık Merkezlerinde 2007 yılına hizmet verdi. 2007 yılından günümüze kadar  Dokuz Eylül Özel Eğitim Okulu Okul Müdürlüğü görevini yerine getirmektedir.

Evli ve iki çocuk annesidir.

Özel  eğitim ve farklı gelişen bireylerin yaşamlarına yararlı dokunuşlarda bulunmak amacıyla travma, bağlanma, metafor ve oyun terapisi konularında çalışmalar yapmaktadır. Aile ve okul eğitimleri vererek farkındalık ve bilinç oluşturma konularında davet edilen ihtiyaç duyulan her yere gitmeye devam etmektedir.

Dokuz Eylül Gençlik ve Spor Kulübu kurucusu ve başkanı olarak 8 yıl boyunca milli sporcular yetiştirebilmek amacıyla engelli çocuk ve gençleri profesyonel spor yaşantısında desteklemiştir.

Biriz Derneği kurucu ve başkanı  olarak 2 yıldır koruyucu ve önleyici ruh sağlığı hizmetlerinin erişilebilir olması için proje ve destek çalışmalarında bulunmaktadır.

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği İzmir Şubesi ve Genel Merkez Yönetim Kurullarında bulunmuştur. 2018-2019 döneminde de İzmir Sube Başkanı olarak mesleki  gelişim ve dayanışma çalışmalarına devam etmektedir.

“Oyun Terapisi İlk Kitabım, 101 Oyun Terapisi Tekniği, 101 İyileştirici Hikaye, 101 Tedavi Edici Öykü,  Jungian Oyun Terapisi El Kitabı, Beden Kayıt Tutar” çeviri editörlüğü yaptığı kitaplarıdır.

Yakın zaman yazarlığını yaptığı bir dizi kitap baskıya girecektir.

Aldığı süreli eğitimlerin bir kısmı aşağıda bulunmaktadır.