Yükleniyor Eğitimler

Kaya Turhanoğlu

1948 Doğumlu olan Kaya TURHANOĞLU, İstanbul Üniversitesi Hukuk ve Psikoloji lisans eğitimlerinin üzerine yine aynı üniversitede Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. 37 yılı tamamlamış olduğu çalışma yaşantısında, İnsan kaynakları dışında hiç bir işle uğraşmamıştır. 2001 yılından itibaren “Yönetim Danışmanlığı – Eğitmenlik” çalışmalarını sürdürmektedir.

Bugüne kadar 6 değişik aile şirketinde görev yapmış olan Turhanoğlu, Gorbon Işıl Seramik A.Ş., Abeş Mensucat A.Ş., Sancak Tül A.Ş., Anadolu Endüstri Holding A.Ş. ve son olarak da Kibar Holding A.Ş.’de personel memurluğundan İK oordinatörlüğüne varan farklı görevlerde bulunmuştur.

Aile şirketlerinde yönetim, yapılandırma, kurumsal dönüşüm, problem çözme, koçluk ve mentorlük konularında uzman olan Turhanoğlu “İnsan Kaynakları Düşünce Platformu” ve “Personel Yöneticileri Derneği” üyesidir.

Çalışma mevzuatı (İş Hukuku, Toplu İş Hukuku, SSK, Bağkur), eleman seçme, yerleştirme ve verimlilik arttırma, sistem oluşturma, ölçme ve değerlendirme, organizasyonel gelişimlerin düzenlenmesi konularında bilgi birikimi çok yoğundur.

Turhanoğlu aynı zamanda, iletişim, kişisel gelişim, yönetim becerilerinin geliştirilmesi ve insan kaynakları çalışanlarının yetkinliklerini geliştirmeleri için konularında yoğun olarak eğitimler vermektedir. 2007 yılından beri Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde uzman danışman ve eğitmen olarak görev almaktadır.