Yükleniyor Eğitimler

Kerem Çalıcıoğlu

23 yıllık profesyonel iş yaşantısında radyo program yapımcılığı ve sunuculuk dışında 15 yılı aşkın bir süre satış uzmanlığı, satış yöneticiliği, eğitimcilik ve danışmanlık hizmeti verdi. Halen İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümünde akademisyen olarak görev yapmaktadır.

Askerlik hizmetini eğitim subayı olarak tamamlayan ÇALICIOĞLU, kendisini satış konusunda profesyonelliğe sahip olmanın yanı sıra, araştıran, gözlem yapan, sunum becerileri yüksek, eğitsel becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına inanan, insan ilişkilerinde başarılı, sosyal, çalışkan ve azimli bir profesyonel olarak tanımlamaktadır. ÇALICIOĞLU’nun kamu ve özel sektör mülakatlarında iletişim, beden dili ve kişisel imaj konularını aktardığı “Adab-ı Mülakat / Kamu Mülakatlarının Anatomisi” isimli bir de kitabı bulunmaktadır. 25.08.1979 İstanbul doğumlu Kerem ÇALICIOĞLU evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Bugüne kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurumlara “Satış Pazarlama”, “Satış Teknikleri”, “İkna Sanatı”, “Etkili İletişim”, “Zaman Yönetimi”, “Stres Yönetimi”, “Çatışma Yönetimi”, “Müzakere Teknikleri”, “Etkili Sunum Teknikleri”, “Hitabet Sanatı”, “Nesiller Arası Kuşak Çatışmaları”, “İnsan Tanıma Sanatı” ve “Eğiticinin Eğitimi” eğitimlerini vermeye devam etmektedir.