Yükleniyor Eğitimler

Saadet Zeynep ERTEKİN

2005 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ile başlamış olup, Tekirdağ Namık Kemal Anadolu Lisesi’nde Felsefe, Sosyoloji, Mantık dersleri vermiştir. Eş zamanlı olarak, Tekirdağ 8. Piyade Tugayı’nın maddi durumu iyi olmayan çocuklar için kurmuş olduğu “Mehmetçik Dershanesi”nde Rehberlik uzmanı ve Felsefe Grubu Öğretmeni olarak çalışmıştır. Ardından 2008 yılı itibariyle TAV İstanbul ‘a geçiş yaparak profesyonel kariyerine başlamıştır.

Havacılık sektöründe 3 yılı aşkın süreyle, operasyon ve Genel Havacılık Terminal İşletmeciliği süreçlerinin yönetiminde deneyim kazanan ERTEKİN, 2011 Mayıs ayı itibariyle DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde çalışmaya başlamıştır. Uluslararası iş ortaklıklarının oluşturulmasında ve geliştirilmesinde İş Geliştirme görevine ek olarak; 16PF Kişilik Envanteri ve 360 Derece Uygulamaları geri bildirimlerinde, değerlendirme merkezi ölçüm araçlarının geliştirilmesinde, yetkinlik modelleme ve analizlerinde, çalışan memnuniyeti araştırmaları projelerini yürütmektedir. Aynı zamanda 2012 yılı itibariyle  İtalyan ortaklı OS&DBE Ölçme, Değerlendirme, Araştırma, Eğitim şirketinde Operasyon Müdürü olarak görev almaktadır.

2012 yılının Şubat ayı itibariyle ICF akredite The Forton Group Koçluk Eğitimini tamamlamış ve ardından Eğitimcinin Eğitimi programını da bitirerek Forton Koçluk Eğitimlerini vermeye hak kazanmıştır. DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü bünyesinde Koçluk Eğitimlerinde eğitmen olarak görev almakta ve Koçluk Süpervizyonlarını yürütmektedir. Bireysel ve Kurumsal Profesyonel Koçluk hizmetleri vermektedir.

İngiltere’de Forton Group bünyesinde Takım Koçluğu eğitimine de katılarak sertifika almaya hak kazanmıştır.

ERTEKİN, Forton Akademi’den PLC (Professional Leadership Coach) ünvanını almış olup aynı zamanda ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu), PERYÖN, ETPG (Uluslararası Test Yayıncıları Birliği) üyesidir.